Decoded

BIG DATA: art&code lab

Назва: BIG DATA: art&code lab

Тип: міждисциплінарна лабораторія

Напрямок: ART

Час проведення:  презентація лабораторії на фестивалі 04.05

Модератор: Яніна Пруденко

Поява та розвиток великих баз даних пов’язані з зростанням впливу компьютерних автоматизованих систем на всі сфери людського життя. Протягом останніх 20 років здешевлення технологій,  “4а індустріальна революція” та розвиток інтернету спровокували експонціональний зріст об’єму різноманітних даних – настає ера Big Data. Опрацювання Big Data, зокрема інформації з відкритих джерел, є одним з сучасних трендів та важливих питань як гуманітарних так і точних наук.

Останнім часом концепції Big Data все частіше застосовують також для соціокультурного аналізу. Важливою тенденцією стає розвиток міждисциплінарних платформ де Big Data стає об’єктом та інструментом дослідження для IT-спеціалістів та художників, дизайнерів, гуманітаріїв. Яскравим прикладом такої лабораторії є Software Studies Initiative (ЛА, Каліфорнія, США), створена Левом Мановичем.

Влітку цього року ГО ДзигаМедіаЛаб та фестиваль de:coded запрошують  українських IT-фахівців, художників та гуманітаріїв до участі у Арт-Хакатон: Big Data, що відбудеться у Львові.

Протягом хакатону учасники будуть працювати у складі міждисциплінарних команд, та будуть розробляти оригінальні проекти на основі роботи з великими базами даних. Роботи будуть представлені в рамках фінальної виставки. Кожна команда складатиметься з 3-х учасників (ІТ-фахівець, митець, гуманітарій) та ментора.