Підтримка міста

Від імені Львівської міської ради та від себе особисто дозвольте висловити Вам свою повагу та підтвердити цим листом про підтримку та проведення у місті Львові фестивалю комп’ютерного мистецтва Decoded, що відбудеться 3-5 червня 2016 року в приміщенні Культурно-мистецькому центрі “Львівський палац мистецтв”

Андрій Москаленко, заступник міського голови
з питань розвитку

 

Технологічний партнер фестивалю – Intel

logo_intal

Intel – найбільший у світі виробник напівпровідникових компонентів, який є лідером в області комп’ютерних інновацій. Intel розробляє мікропроцесори, материнські плати, набори мікросхем та інші напівпровідникові продукти, які є стандартними блоками для персональних комп’ютерів, серверів, побутової електроніки та іншої мережевої та комунікаційної продукції. Величезний асортимент продукції Intel зараз – це результат стратегії безперервного вкладення капіталу в новаторські рішення – навіть у важкі для економіки часи.

 

Головний партнер чемпіонату з кіберспорту – Predator

logo_predator

Підкорюйте нові світи! Занурюйтесь в атмосферу гри завдяки технологіям Acer — зазирніть в майбутнє комп’ютерних ігор з потужними геймерськими комп’ютерами і аксесуарами Predator (www.acer.ua)

 

Головний партнер RoboRace – Masteram

логотип

Спеціалізований інтернет-мага­зин інструментів
▪ Обирайте серед понад 50 брендів ­
▪ Купуйте онлайн або в 4 представництва­х: Київ, Львів, Харків, Дніпро­
▪ Отримайте кваліфіковану­ технічну підтримку­
▪ Звертайтесь до авторизованого­ сервісного центру­
(www.masteram.com.ua)