Decoded

Nravo Kids

Назва: Nravo Kids

Тип: workshop

Напрямок: майстер-класи,  творчі та розвиваючі ігри

Умови участі: для дітей 1,5-8 років

Час проведення: 03-05.06.16

Модератор: Оксана Ничипорук, Наталя Табачин

Команда Nravo Kids розважає дітей дошкільного та молодшого шкільного віку:

  1. Спільно майструємо і граємося мініатюрним картонним містечком за мотивами нової гри Busy Wheels: City Bus. Будиночки, дороги, автівки і веселі персонажі – все клеїмо та розфарбовуємо власноруч! Вік 4-8 років.
  2. Вчимося робити об’ємні листівки з цікавими конструкціями. Першими випробовуємо креативні ідеї з нового випуску Творчих Нравок #3 – “Свято у ведмедя”. Для дітей 4-8 рків
  3. Дивимося театр тіней за мотивами гри “Хто у горах?”. Гори, дід Іван з улюбленими звірятами та історія з Карпатським присмаком.  Вік дітей 2-7 років
  4. Аплікації крупами та  Пальчикові розмальовки для діток від 1,5 до 3 років.

Це заняття для розвитку дрібної моторики, діти працюють з клеєм, пластиліном і створюють власні аплікації, картинки.

За основу беремо Нравки з першого випуску “Карпатські Канікули” – картинки з баранцями, курчатами, різними звірятами та головним героєм гри “Хто у горах?”.

  1. Книжечки-складанки “Тваринки-половинки” для дітей 5-8 років.

Виготовляємо власноруч книжечки з картону та Нравок, де діти зможуть намалювати своїх улюблених тварин і отримають жартівливу книжечку для себе чи матимуть гарний подарунок для друга.

  1. Чорно-білі розмальовки для дітей, які люблять малювати. Є малюнки різної складності, тому актуально для дітей віком від 3 років і вище. Матеріали з гри “Всяка Музяка” та інших.