Decoded

AngelHack

Назва: Хакатон ANGELHACK

Тип: Хакатон

Напрямок: developer

Умови участі: тільки для учасників, прийняти участь у змаганнях можуть команди тільки за попередніми придбаними квитками. (Деталі: http://angelhacklviv.com)

Технічні вимоги: Єдина умова – не працювати над проектом до події, а розпочати роботу безпосередньо на хакатоні.

Час проведення: 03.06.2016 17:30 – 05.06.2015 18:00.

Модератор: Андрій Меаковський

3-5 червня у Львові відбудеться український етап глобального стартап-хакатону AngelHack. Його мета —забезпечити сприятливі умови для створення нових проектів, так само як це відбувається у Кремнієвій Долині.

Для цього на території Палацу мистецтв організатори на 48 годин зберуть для співпраці усіх гравців підприємницької екосистеми: стартаперів, інвесторів, локальну It-спільноту, великі компанії, освітні інституції та представників влади.

Кожен з 200 учасників — програмістів, дизайнерів, маркетологів, підприємців та авторів ідей, зможуть отримати досвід створення власного продукту, менторство від лідерів індустрії, зібрати команду, протестувати нові технології, проявити себе, а також гарантовано отримають плюшки від партнерів і класно проведуть час.

Автори кращого проекту будуть обрані до трьохмісячної програми акселерації та отримають можливість представити свій стартап на Global Demo Day у Каліфорнії. Цього року хакатон AngelHack пройде ще у 65 країнах світу. В Україні його організаторами виступає команда технологічного хабу Betaplace, що з 2013 року займається підтримкою та розвитком локальних стартап-спільнот.

Деталі: http://angelhacklviv.com

Відео з попередніх AngelHack: https://www.youtube.com/watch?v=vkgX2eo-HtE

Купити квитки: https://angelhacklviv2016.eventbrite.com