Decoded

League of Legends

League of Legends на даний момент є найбільш популярною кіберспортивною дисципліною у всьому світі зважаючи на число гравців в день і переглядів на ресурсі Twitch. Команда de:coded вирішила   проводити аматорський турнір з League of Legends для популяризації цієї дисципліни на території України. Даний турнір дасть можливість всім шанувальникам гри показати свої здібності і проявити себе в українській спільноті League of Legends.

Кіберспортивний аматорський турнір de:coded з дисципліни League of Legends – окремий етап турнірних змагань з кіберспортивних дисциплін який проводитиметься 3-5 червня у Львові в Палаці Мистецтв. Переможець турніру отримає 15000 грн! Кожен учасник команди яка програє у фіналі отримає подарунок від одного з наших спонсорів Зона51 а саме http://www.3ona51.com/ru/gaming-headphones/steelseries-5h-v3-61031/index.html

Турнір відбувається за підтримки Predator,  Зона51, WePlay.

 

Назва: de:coded League of Legends

Тип: Змагання

Напрямок: CyberSport: Турнір з League of Legends

Умови участі:

 – перегляд змагань для всіх учасників Фестивалю

 – брати участь у змаганнях можуть команди тільки за попереднім записом та підтвердженням реєстрації. Кожен учасник повинен мати свій особистий акаунт для участі в турнірі.

Час проведення:  11.00 3.06.2016 – 16.00 5.06.2016

Модератор: Сергій Шарга