Decoded

Theremin Sensors Workshop

Назва: Theremin Sensors Workshop
Тип: воркшоп
Напрямок: ART
Умови участі: учасники
Час проведення: 27.05 – 30.05 / презентація 04.06
Організатор: Андрій Лінік, модератор: Андрєй Смірнов

Цей інтенсивний семінар пропонує практичне введення до інтерактивних систем, основою яких є технологія тєрмен-сенсора, розроблена Андрєєм Смірновим та, яка грунтується на тому ж принципі, що і добре відомий електронний музичний інструмент тєрмєнвокс, винайдений російським винахідником Львом Тєрмєном в 1919 році.

Сенсори невеликі за розміром та мають високу чутливість, цифрові терменвокси корисні для численних додатків, включаючи відстеження руху, інтерфейсів жестів, моніторингу малих варіацій електричних ємностей, пов’язаних з будь-якими видами провідних матеріалів, у тому числі металевих предметів, фольги, рідин, води, людського тіла, рослин, металевих ниток, тонких пластикових плівок з металізацією і т.п.

У якості відправної точки майстерні, учасники перетворять свої ноутбуки в цифрові багатоканальні терменвокси задля подальшої розробки різноманітних інтерактивних аудіо/відео інсталяцій, систем відстеження руху, незвичайних інтерфейсів жестів і унікальних музичних інструментів.

Семінар орієнтований на звукових і медіа-художників, композиторів і музикантів, які мають особливе зацікавлення у звукових художніх та інтерактивних системах, забутій історії та музичній технології в цілому.

Теоретичні введення, які супроводжують майстерню, дають докладний технічний огляд про сенсорну технологію та конструкцію, основні принципи роботи заснованих на тєрмєн-сенсорах систем, художніх і музичних додатків, корисних концепцій та ідей, стиснутий історичний контент, в основному, пов’язаний з майже забутими історичними фактами.

Учасники навчаться:

= Як визначати різні типи руху і їх вимірювати
= Як контролювати найменші варіації електричних параметрів
= Як працювати з отриманими даними
= Як інтегрувати ці системи в музичний перформенс, танець, відео, звук і художні інсталяції
= Як програмувати свої власні інструменти та виконувати ними