1. "cross:coded Intel® developer challenge"
2. Ліга розробників штучного інтелекту AI:coded
3. "AlgoMania" – змагання з алгоритмічного програмування
4. Кубок дизайнерів технічних пристроїв "Modding"
5. "WEB:CODED" — конкурс для веб-розробників від de:coded та Asign
6. "Музичний конкурс від Intel"
7. "Використовуй те, що під рукою…" (девелоперський конкурс від ASUS)
8. "Не кидай матір!" (соціально-відповідальний конкурс від ASUS)
9. "Таке привабливе залізо…" (еротично-творчий конкурс від ASUS)
10. Конкурс на розробку Flash-гри для сайту Euro 2012 у Львові
11. Information security
12. Graph: it!
13. Змагання з інформаційної безпеки «hack:coded»
Триває з грудня 2010. "cross:coded Intel® developer challenge" – конкурс програм для нетбуків на базі процесорів Intel® Atom™. Завдання учасників конкурсу – написати програму, що розширює звичні функції нетбуків та відкриває нові можливості для їх користувачів.
Щомісяця будуть обиратися дві "Найкращих програми місяця". Їх автори отримають SSD накопичувачі об'ємом 160GB. Ти ще маєш можливість стати одним з переможців!
Завдання: написання програми для нетбуків за вимогами Intel AppUp.
Виконання робіт: до фестивалю або на фестивалі до 7 травня.
Призи: планшети, SSD-харди.
Проміжні змагання тривають вже з грудня. Це конкурс для програмістів, які створюють штучні інтелекти. Під штучним інтелектом ми розуміємо програму, яка працює в рамках заданих правил і приймає певні рішення для досягнення необхідного результату (найкращий і найпоширеніший приклад – це штучний інтелект гри).
На початку змагання кожен з учасників отримує умови (зазвичай - правила гри), і за час змагання повинен написати програму, яка буде грати в цю гру - БОТа. По закінченню змагань всі розв'язки запускаються на спеціальному сервері, де вони змагаються між собою.
В рамках змагання "AI:coded" буде проведено 4 онлайн та 1 онсайт змагання. Онлайн змагання будуть проводитись на базі сайту Gamecontester. За результатами онлайн півфіналів (останній з яких – 22 квітня) на самому фестивалі "de:coded" буде проведено фінальний раунд, за яким і будуть визначатися переможці.
Завдання: написання программи-БОТа, яка буде грати за визначеними правилами.
Виконання робіт: на фестивалі.
Командне (≤3 осіб) змагання з алгоритмічного програмування. Команда розв'язує 7 задач за 4 години на С++ та Pascal, надсилає розв'язки на тест-сервер. В процесі, невірні розв'язки можуть бути перероблені, а вірним буде вважатись той, що пройшов усі тести.
Навіть якщо ти ніколи не чув про алгоритмічні змагання, але вмієш програмувати – це твій шанс навчитись і спробувати свої сили!
Завдання: 7 алгоритмічних задач
Виконання робіт: на фестивалі
Надіславши лист на [email protected] від команди з даними про учасників (ПІБ) до 1-го травня 2011 (тим самим зареєструвавшись на участь в конкурсі) ви отримуєте зарезервоване безкоштовне місце на 3 дні фестивалю.1
"Modding" буде проходити як онфест акція, де кожен модер може представити свою роботу у відповідній категорії. Надсилати свої роботи зможуть усі охочі. Підведення підсумків, нагородження переможців та виставка робіт відбудеться на фестивалі "de:coded".
Категорії
• Модифікація корпусів;
• Cтворення кастом-корпусів;
• Модинг периферійних пристроїв;
• Модифікація мобільних пристроїв і ноутбуків.
Поспішай показати, як насправді має виглядати обладнання справжнього IT-шника!
Завдання: модифікація дизайну або зовнішнього вигляду технічного пристрою.
Виконання робіт: до фестивалю або на фестивалі до 7 травня.
Призи: корпуси Antec та Lian Li і кулери Zalman від магазину для геймерів та ентузіастів 3ona51.com. Сумарний призовий фонд – 12 000 грн.
Надіславши лист на [email protected] до 1 травня 2011 з інформацією про себе, описом девайсу та фотографією, що підтверджуватиме авторство, ви отримаєте зарезервоване безкоштовне місце на 3 дні фестивалю.
Все, що ми бачимо зараз в інтернеті — підбірка веб-продуктів різноманітних за своєю спрямованістю, стилем, дизайном, технологією. Щоб донести потрібну інформацію до кінцевого онлайн-споживача — треба мати талант цю інформацію належним чином обробити та презентувати. Саме цей талант ми і маємо за мету виявити в учасників конкурсу "web:coded".
Для веб-розробників безпосередньо на фестивалі цього року буде проводитись 3 конкурси на наступні тематики:
1. Валідна верстка сторінки
2. Верстка сторінки + JavaScript
3. Розробка веб-додатку
Виконання робіт: учасники отримують завдання з макетами та описом вимог до його виконання безпосередньо на фестивалі. На кожен день фестивалю — одне завдання.
Призи: абсолютний переможець, котрий за сумою трьох конкурсів набрав найбільше балів, отримає Adobe Dreamweaver CS5.5
Тема: Спонсори майбутнього.
Умови участі:
Виконання робіт: роботи будуть заливатись на фтп-сервер, ім'я якого буде вказано на фестивалі.
Якщо ви маєте певний досвід шел-скриптингу, вас не лякають терміни типу файлова система squashfs, і ви вже встигли прочитати нове API до Google Android 3.0 – тоді запрошуємо вас до девелоперського конкурсу, як завжди – із цінними призами від ASUS.
Цього року ми пропонуємо три окремі дисципліни, переможці в кожній з них будуть нагороджуватися окремо:
1. Медіаплеєри ASUS O!Play
2. Бездротові роутери ASUS
3. Планшети ASUS, Eee Pad Transformer
Завдання: до розгляду приймається будь-яке поліпшення та додаток до стандартного функціоналу ПЗ леєрів та роутерів у будь-якій формі – скриптів, додатково інстальовані «демони», віджетів до інтерфейсу користувача або навіть цілковито кастомна прошивка. У дисципліні з планшетами буде оголошена тема для утиліти.
Виконання робіт: до фестивалю або на фестивалі до 7 травня.
Призи: медіаплеєри, роутери, планшет.
Ми запрошуємо вас приносити на фест будь-яке старе, але робоче залізо (корпуси, материнки, проци, відюхи, вінчестери і таке інше), яке ви вже не використовуєте за прямим призначенням, та яке без діла лежить у вас вдома чи на горищі.
Конкурс складається з 2 частин:
1. Серед тих, хто приносить залізо, буде розіграна лотерея, де переможець отримає цінний приз від ASUS. В залежності від того, скільки залізяк було принесено - стільки ж "папірчиків" попадає в розіграш;
2. Командний збір компів. Команда (складається з двох чоловік), яка під час фесту збере більше всього робочих компів – отримає цінні призи від ASUS, честь та пошану.
По закінченню фестивалю, оргкомітет de:coded передасть всі зібрані компи у ті організації, які, на жаль, досі не можуть придбати їх за власний кошт – дитячих домів, сільських шкіл тощо.
Завдання: принести будь-яке старе, але робоче залізо з котрого будуть збиратись робочі компи.
Прийом заліза: на фестивалі до 7 травня.
Збір компів: на фестивалі - 8 травня.
Розіграш: на фестивалі - 8 травня.
Запрошуємо вас на творчий конкурс. Головна його мета довести, що можливо зробити яскраву фотографію «заліза», яка зможе зачепити душу пересічного покупця не гірше за гарне фото прикольної «тачки».
Завдання: до конкурсу приймаються фотографії, головними персонажами яких є саме комп'ютерні компоненти (материнські плати, аудіо, відео карти, процесори, кулера, блоки живлення тощо) тобто, наприклад, фото ноутбуків чи нетбуків до участі не приймаються (вони і так занадто еротичні…).
Виконання робіт: до фестивалю або на фестивалі до 7 травня.
Переможці будуть оголошені та нагородженні цінними подарунками в оффлайн-режимі, під час проведення фесту.
Футбольна лихоманка крокує Європою, яка з нетерпінням чекає чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012™. Ми просто не маємо змоги бути осторонь такої величезної події! Можливо, ми й не граємо у футбол, однак запрошуємо пограти в дещо інше.
"de:coded" team разом із "Агенцією з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012" пропонує конкурс, суть якого - створити Flash гру на футбольну тематику. Гру буде розміщено на сайті міста-учасника Львова www.uefaeuro2012.lviv.ua, що стартує навесні 2011 року. Розробники гри-переможця отримають футбольний подарунок і стануть відомими серед шанувальників футболу, адже усі бажаючі зможуть насолоджуватись грою на сайті як до, так і після (а, може, хтось і під час) чемпіонату.
Завдання: розробка Flash гри на футбольну тематику.
Виконання робіт: до фестивалю або на фестивалі до 7 травня.
Вже традиційним для фестивалю є напрямок інформаційної безпеки. Ми віримо, що для того, щоб запобігти хакерській атаці або злому, потрібно самому знати, як такі атаки і зломи працюють. У напрямку очікуються два конкурси, одним з яких буде Security Quest. Сенс конкурсу буде полягати в необхідності за найменший проміжок часу вирішити послідовність різноманітних теоретичних та практичних завдань з інформаційної безпеки. Адже квест - він і в Африці квест :) Другий конкурс поки знаходиться в стадії розробки.
Виконання робіт: обидва конкурси є онсайт заходами - завдання буде видано прямо на фестивалі, самі конкурси також будуть проходити в один із фестивальних днів.
Призи: переможці конкурсів отримають загальне визнання в професійних колах :), а також цінні призи від наших партнерів ZyXEL та Kaspersky.
Graph: it! – конкурс для любителів та професіоналів, що створюють інфографіку. Інфографіка - це графічний спосіб подачі інформації, даних і знань. Спектр її застосування величезний: географія, журналістика, освіта, статистика, технічні тексти. Це новий конкурс для нашого фестивалю, – ми вирішили дещо освіжити наші конкурси в галузі дизайну в порівнянні з попередніми роками.
Виконання робіт: це онсайт конкурс - завдання буде видано прямо на фестивалі, а на сам конкурс буде відведено декілька годин фестивального часу.
Призи: переможець отримає коробку з Adobe Illustrator CS5.
Завжди на людях хотів показати, як ти швидко ламаєш WI-FI точку або Web-сервер? Давно цікавишся інформаційною безпекою, чи тільки плануєш нею зайнятися, тоді ці змагання для тебе. Справжний хакерський квест чекає на тебе в рамках цих змагань, причому це все законно. Сумніваєшся, чи зможеш ти це зробити?
Звісно зможеш! Адже це не тільки змагання, але й навчання по злому та захисту, бо для учасників, які не встигли в регламентований час пройти певний рівень змагань будуть дані підказки, як пройти рівень. Тому прийшовши не знаючи нічого, ти підеш з повним багажем знань. Учасники самі зможуть вибирати свій шлях проходження змагань відповідно до своїх знань, настрою чи бажання. Завдання на квесті будуть охоплювати весь спектр сучасних ІТ технологій. Тому готуйся до злому файлового і Web сервера , перехвату трафіку, отримання доступу до віддалених терміналу, різного роду атак, "розносу" wi-fi точки, sql injection, а можливо й Man-in-the-middle, SMURF, ICMP. Тому готуйтеся заздалегідь, або "шартеся" в гуглі щоб пройти завдання, отримати задоволення і просто гарно провести час на змаганнях "hack:coded".